خانه   >   محصولات   >   تایرهای توپر   >   لیفتراک (توپر معمولی)   >   Nexen 7.50-15

Nexen 7.50-15

 از ویژگی های برجسته طرح آج CBX می توان به مقاومت در برابر سایش در نتیجه طول عمر بیشتر و حرکت روان وسیله و رانندگی راحت تر اشاره کرد

برای اطلاعات بیشتر در مورد نکسن اینجا کلیک کنید

مقایسه

اطلاعات بیشتر

کد تایر

سایز تایر

نام تجاری (برند)

کاربرد تایر

,

کشور مبدا برند

کشور سازنده

ساختار تایر

طرح ترد (طرح گل)

وزن خالص(kg)

ماکسیمم بار مجاز (kg)

قطر تایر (mm)

(RIM (inch

پهنای لاستیک (mm)

ستاره کیفیت

سایر توضیحات

,

وضعیت موجودی

توضیحات

سنگین تایر جنوب ارائه دهنده لاستیک (تایر) نکسن 15 – 7.50

لاستیک (تایر) نکسن

این کارخانه عظیم و قدیمی در سال 1942 تحت عنوان هیونگا پایه گذاری و در سال 1956 به عنوان اولین کمپانی ساخت تایر (لاستیک) در کره جنوبی شروع به فعالیت کرد. این شرکت افتخار فعالیت مدوام طی تقریبا 80 سال گذشته در حوزه های مختلف به خصوص صنایع لاستیک و تایر را دارا بوده است.

تایر (لاستیک) نکسن

نکسن در سال  1985 میلادی، تجهیزات خود در شهر یانگسان کره را به ساخت تایر (لاستیک) های رادیال اختصاص داد. شش سال پس از شروع فعالیت با کارخانه لاستیک سازی اوتسو ژاپن مشغول فعالیت و همکاری شد و حوزه فعالیت های خود را در مقیاس بین المللی گسترش داد. این شرکت توانایی خود را در تولید تیوب گسترش داد و در حال حاضر به غیر از تیوب به تولید طیف گسترده تری از محصولات شامل انواع تایر سواری و تایرهای وانتی، انواع تایر صنعتی، بلادر، توپ گلف و … نیز پرداخته است.

به منظور. نشان دادن کیفیت و سرآمدی، این کارخانه در سال 2000 نام خود را از ووسانگ تایر به نکسن تایر (Nexen Tire) تغییر داد. این کلمه از دو واژه آینده نگر نکست(Next)  و سنتری (Century) تشکیل شده است و نشان دهنده این است که شرکت نکسن خود را همواره برای تغییرات آینده مهیا و آماده کرده و می کند.

شروع به کار نکسن

در سال 2005 میلادی اولین شعبه خود را به عنوان نکسن تایر آمریکا تاسیس کرد که خود یک شروع بزرگ در گسترش جهانی برند نکسن بود. در همان سال نکسن جایزه تکنولوژی ساخت و تولید تایر (لاستیک) را برای تایرهای نانو کامپوزیت خود به عنوان برنده دریافت کرد.

تایر (لاستیک) نکسن

نکسن خود را متعهد به ساختن جامعه ای قدرتمند تر از پیش و متعهد به تولید محصولاتی در سطح جهانی می داند و این به واسطه ی کارمندانی است که استخدام می کند، خدماتی که به مشتریان ارائه می نماید و روابطی است که در زمینه های کسب و کار با سایر ذی نفعان حوزه تجاری خود ایجاد کرده است و با این تلاش ها باید ماموریت خود را به پایان برساند…

سنگین تایر جنوب ارائه دهنده لاستیک (تایر) نکسن 15 – 7.50

لاستیک (تایر) های صنعتی این شرکت را از سنگین تایر جنوب بخواهید…